Művészeti versenyek 2012/13.

Kategória: Művészeti versenyek Megjelent: 2014. szeptember 24. szerda

Kozma Eszter részt vett a VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny területi selejtezőjén Győrött, szépen szerepelt. (Felkészítő tanár: Sipos Éva)

V. Országos Festészetverseny területi válogatójára szép munkákat küldött be 4 tanulónk: Sárvári Nelli, Szűcs Tímea, Sulics Anett, Hidasi Zsaklin, akik közül Sárvári Nelli bejutott az országos döntőbe. A pomázi döntőn Nelli különdíjban részesült. (Felkészítő tanár: Csomósné Boros Erika)

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny területi válogatóján, Pápán iskolánkat Kovács Blanka és Papp Tamás képviselte. (Felkészítő tanár: Páliné Herczeg Anita, Csukly Gergely)

X. Országos Mélyrézfúvós Verseny területi selejtezőjén, Győrött szépen szerepelt Dancsecs Mátyás tuba szakos tanulónk. (Felkészítő tanár: Pass Róbert)

Sistrum Regionális Zenei Versenyek - Szombathely:


Fuvolaverseny:

Kozma Eszter Ezüst fokozat (tanára: Sipos Éva)

Furulyaverseny:

Horváth Bettina Nívódíj (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Horváth Katalin Nívódíj (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Magyarics Edit Bronz fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)

Hegedűverseny:

Csukly Tamás Arany fokozat (tanára: Bene Krisztina)
Hurtik Rita Arany fokozat (tanára: Bene Krisztina)
Gaál Nikolett Ezüst fokozat (tanára:Bene Krisztina)
Sebestyén Levente Bronz fokozat (tanára: Bene Krisztina)

Rézfúvósverseny:

Szücs Bálint (trombita) Ezüst fokozat (tanára: Pass Róbert)
Tóth Dávis János (vadászkürt) Ezüst fokozat (tanára: Pass Róbert)
Dancsecs Mátyás (tuba) Bronz fokozat (tanára: Pass Róbert)

Kamaraverseny:

Vonós kamara
(Csukly Tamás, Gaál Nikolett, Hurtik Rita Sebestyén Levente) Nívódíj (tanár: Bene Krisztina)
Furulya kamara
(Horváth Bettina, Horváth Katalin, Magyarics Edit) Ezüst fokozat (tanár: Sebestyénné N. Eszter)

Zongoraverseny:

Kenéz Anna Ezüst fokozat (tanára: Páliné Herczeg Anita)
Kovács Blanka Ezüst fokozat (tanára: Páliné Herczeg Anita)


Ifjú Muzsikusok Fesztiválja Győr:

Kozma Eszter (fuvola) Bronz fokozat (tanára: Sipos Éva)

III. Regionális Furulyaverseny Fertőd:

Sebestyén Virág Arany fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Szunyog Borbála Arany fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Varga Nóra Ezüst fokozat (tanára: Sebestyénné N. Eszter)
Furulya kamara - kicsi
(Sebestyén Virág, Szunyog Borbála, Varga Nóra) Arany fokozat (tanár: Sebestyénné N. Eszter)

Találatok: 1053